DGB381-12P10-MG361
MFR.Part #
DGB381-12P10-MG361
JLCPCB Part #
C41428873
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 1x12P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS