DGB381-11P4B-GG361
MFR.Part #
DGB381-11P4B-GG361
JLCPCB Part #
C41347866
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 11 11P 16~28 1x11P 3.81mm 300V 8A Green Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS