DGB381-11P2S-MG361
MFR.Part #
DGB381-11P2S-MG361
JLCPCB Part #
C41347876
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 11 2 22P 2x11P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Push-Pull,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS