DGB381-10P20-MG361
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
DGB381-10P20-MG361
JLCPCB Part #
C41428939
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 1x10P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Push-Pull,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS