XRRH105R-681M
MFR.Part #
XRRH105R-681M
JLCPCB Part #
C5351589
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.599Ω 510mA 520mA 680uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS