XRRH105R-680M
MFR.Part #
XRRH105R-680M
JLCPCB Part #
C5351582
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.65A 1.6A 201mΩ 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS