XRRH105R-470M
MFR.Part #
XRRH105R-470M
JLCPCB Part #
C5351581
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
130mΩ 2A 2A 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS