XRRH105R-2R2M
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRRH105R-2R2M
JLCPCB Part #
C5351573
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
2.2uH 7.5A 8mΩ 9.25A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS