XRRH104R-471M
MFR.Part #
XRRH104R-471M
JLCPCB Part #
C5351504
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.45Ω 360mA 470uH 480mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS