XRRH103R-680M
MFR.Part #
XRRH103R-680M
JLCPCB Part #
C5351484
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.15A 1.36A 325mΩ 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS