XRRH103R-4R7M
MFR.Part #
XRRH103R-4R7M
JLCPCB Part #
C5351479
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
21mΩ 4.7A 4.7uH 5.56A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS