XRRH103R-330M
MFR.Part #
XRRH103R-330M
JLCPCB Part #
C5351483
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
143mΩ 2.16A 33uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS