XRT953B47-221MVSYL4
MFR.Part #
XRT953B47-221MVSYL4
JLCPCB Part #
C22447290
Package
Plugin-4P,11.5x7.2mm
Description
1.2A 2 220uH@1kHz 插件-4P,11.5x7.2mm Common Mode Filters ROHS