XRT953-102MVRYL4
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRT953-102MVRYL4
JLCPCB Part #
C22447638
Package
Plugin,11x6.5mm
Description
1.2A 1mH@1kHz 2 插件,11x6.5mm Common Mode Filters ROHS