XRRH129-680M
MFR.Part #
XRRH129-680M
JLCPCB Part #
C5339677
Package
SMD,12x12mm
Description
2.76A 68uH 93mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS