XRRH127-101M
MFR.Part #
XRRH127-101M
JLCPCB Part #
C5339642
Package
SMD,12x12mm
Description
1.7A 100uH 220mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS