XR044125T101MHL5
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XR044125T101MHL5
JLCPCB Part #
C18213884
Package
Plugin,D=12.8mm
Description
0.5mm 1.9A 100uH Toroidal inductor ±10% Plugin,D=12.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS