JTB0348S15
MFR.Part #
JTB0348S15
JLCPCB Part #
C7291847
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 15V 18V~72V 200mA 3W 77% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS