IAS0105D15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IAS0105D15
JLCPCB Part #
C6275181
Package
SMD-6P,15.2x8.5mm
Description
1.5kV 15V 1W 2 34mA 4.5V~5.5V 83% SMD-6P,15.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS