XL8002E1
Extended
Manufacturer
XLSEMI
MFR.Part #
XL8002E1
JLCPCB Part #
C73340
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃ 1 102kHz~152kHz 12V~80V 300mA Buck Built-in Over Current Protection、Over-Temperature Protection (OTP) TO-263-5 LED Drivers ROHS