X9254HIR-02-N0
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X9254HIR-02-N0
JLCPCB Part #
C706931
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2.54mm 250V 2A Brass Free Hanging IDC Housing Red Tin P=2.54mm IDC Connectors ROHS