X6511FV-04-C85D32
MFR.Part #
X6511FV-04-C85D32
JLCPCB Part #
C718241
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 2.54mm 250V 3A 4P 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS