X4002WM-02-LPSW
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X4002WM-02-LPSW
JLCPCB Part #
C908442
Package
SMD,P=4mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1A 2P 400V 4mm Laminated board Phosphor bronze Tin SMD,P=4mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS