X1251WVS-02HF-LPSW
MFR.Part #
X1251WVS-02HF-LPSW
JLCPCB Part #
C388714
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+110℃ 1 1.25mm 1A 1x2P 2 2P 4.05mm 4.85mm 50V Brass GH LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS