X1251WRS-02HF-LPSW
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X1251WRS-02HF-LPSW
JLCPCB Part #
C388707
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+110℃ 1 1.25mm 1A 1x2P 2 2P 4.35mm 4.85mm 50V Brass GH LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS