U263-163N-4GS1735
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
U263-163N-4GS1735
JLCPCB Part #
C2931470
Package
SMD
Description
-25℃~+85℃ 1 10000 times 16P 50V 5A 7.35mm Female Surface Mount, Right Angle Type-C SMD USB Connectors ROHS