DC-012-2.5A-2.5
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
DC-012-2.5A-2.5
JLCPCB Part #
C319129
Description
-20℃~+70℃ 2.5A 2.5mm 24V 6.3mm DC Power Jack Panel Mount 插件 DC Power Connectors ROHS