DC-003-2A-1.3
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
DC-003-2A-1.3
JLCPCB Part #
C319136
Description
-20℃~+70℃ 1.3mm 12V 2A 3.8mm DC Power Jack Right Angle 插件 DC Power Connectors ROHS