PZ254V-11-06P
MFR.Part #
PZ254V-11-06P
JLCPCB Part #
C492405
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 2.54mm 2.5mm 250V 3A 3mm 6P 6mm Black Brass Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS