M3961R-05P
MFR.Part #
M3961R-05P
JLCPCB Part #
C781834
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 17mm 1x5P 250V 3.96mm 5 5P 7A 9.9mm CH PA Phosphor bronze Right Angle UL94V-0 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS