M2508R-03P
MFR.Part #
M2508R-03P
JLCPCB Part #
C576226
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.8mm 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 6.4mm Brass PA Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS