M2508R-02P
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
M2508R-02P
JLCPCB Part #
C576225
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.8mm 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 6.4mm Brass PA Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS