M2501R-K-03P
MFR.Part #
M2501R-K-03P
JLCPCB Part #
C492475
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS