M2501R-K-02P
MFR.Part #
M2501R-K-02P
JLCPCB Part #
C492474
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.5mm 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 5.75mm PA Phosphor bronze Right Angle UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS