M2501RSF-03P
MFR.Part #
M2501RSF-03P
JLCPCB Part #
C541874
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 6mm 9.4mm Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS