M2501R-04P
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
M2501R-04P
JLCPCB Part #
C492467
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS