M1255RS-20P
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
M1255RS-20P
JLCPCB Part #
C501336
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x20P 2.6mm 20 20P 29.95mm 5.7mm Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS