F1001-T-12-25T-R
MFR.Part #
F1001-T-12-25T-R
JLCPCB Part #
C481255
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 12P 1mm 2.5mm 400mA 50V Phosphor bronze Slide Lock Surface Mount, Right Angle Tin Top Contact SMD,P=1mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS