F1001-B-10-25T-R
MFR.Part #
F1001-B-10-25T-R
JLCPCB Part #
C481259
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 10P 1mm 2.5mm 500mA 50V Bottom Contact Phosphor bronze Slide Lock Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS