BH254V-10P
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
BH254V-10P
JLCPCB Part #
C492442
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 250V 2x5P 3A 5 IDC Header Through Hole 插件,P=2.54mm IDC Connectors ROHS