B2501R-03-N0
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
B2501R-03-N0
JLCPCB Part #
C2979992
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 6mm 9.6mm PA Phosphor bronze Right Angle UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS