SMB3Z3.3A
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
SMB3Z3.3A
JLCPCB Part #
C7440962
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100uA@1V 10Ω 3.14V~3.47V 3.3V 3W 500Ω SMB Zener Diodes ROHS