WSD23N10DN33
Extended
Manufacturer
Winsok Semicon
MFR.Part #
WSD23N10DN33
JLCPCB Part #
C5772647
Package
DFN-8(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-Channel + 1 P-Channel 1.3V 100V 100mΩ@10V 10nC@10V 12A 15pF 17.8W 445pF DFN-8(3x3) MOSFETs ROHS