WSK280N06G6
MFR.Part #
WSK280N06G6
JLCPCB Part #
C47116169
Package
TO-263-6L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.09nF 168W 18pF 280A 3.2mΩ@10V 4V@250uA 5.245nF 60V 72.5nC@10V N-Channel TO-263-6L MOSFETs ROHS