W25Q80BWSNIG
Extended
Manufacturer
Winbond Elec
MFR.Part #
W25Q80BWSNIG
JLCPCB Part #
C19549129
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1.65V~1.95V 1uA 20 Years 80MHz 8Mbit SPI SOIC-8 NOR FLASH ROHS