WGF20N65SE
MFR.Part #
WGF20N65SE
JLCPCB Part #
C7541342
Description
1 N-channel 20A 25pF 3.42nF 325pF 350mΩ@10V 4V 650V 75nC@10V 84W TO-220F MOSFETs ROHS