YT0650-150M
Extended
Manufacturer
Wenshan
MFR.Part #
YT0650-150M
JLCPCB Part #
C428426
Package
SMD,7x6.6mm
Description
15uH 3.1A 90mΩ ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS