YT0630-100M
Extended
Manufacturer
Wenshan
MFR.Part #
YT0630-100M
JLCPCB Part #
C428419
Package
SMD,7x6.6mm
Description
10uH 4.5A 5.5A 68mΩ ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS