WNS40H100CQ
MFR.Part #
WNS40H100CQ
JLCPCB Part #
C602628
Package
TO-220E
Description
1 Pair Common Cathode 100V 20A 418A 50uA@100V 640mV@20A TO-220E Schottky Diodes ROHS