WNS40H100CGQ
MFR.Part #
WNS40H100CGQ
JLCPCB Part #
C602687
Package
TO-262
Description
1 Pair Common Cathode 100V 20A 50uA@100V 640mV@20A TO-262 Schottky Diodes ROHS